Sport w różnych profesjach

Białko sfd czy kfd, Fitness, Obozy kitesurfingowe Hel Możliwość komentowania Sport w różnych profesjach została wyłączona 136
Sport w różnych profesjach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_sport66.jpgSport jest czymś, co obecne jest w wielu zawodach. Wydawać by się mogło, że jest domeną sportowców, czyli ludzi, którzy na uprawianiu sportu zarabiają pieniądze. Nic bardziej mylnego.

Przykładem może być tutaj policjant. Jego zawód wymaga tego, aby był on wysportowany i dobrze zbudowany. Jeżeli taki nie jest, to nie złapie on żadnego przestępcy, ponieważ nie będzie w stanie go dogonić. Niestety, często można spotkać policjantów, którzy ważą o wiele za dużo. Sport w policji obecny jest także podczas testów sprawnościowych. Raz na pewien czas każdy policjant musi przejść szereg określonych testów, aby udowodnić, że nadaje się do służby.
Także strażacy muszą być wysportowani. Ich praca wymaga od nich często na przykład wspinania się na wysokości. Muszą być silni, i przede wszystkim muszą mieć dobrą kondycję i pojemne płuca. Umożliwia im to pracę w miejscach, gdzie brakuje tlenu. A przecież strażak gasząc pożar zawsze znajduje się w tego rodzaju miejscu. Nie może mu wtedy zabraknąć powietrza.

Zobacz także:

Author

Related Articles

Najtańsze odżywki białkowe na masę Katowice - http://odzywki-bialkowe.eu/

Search

Back to Top

pierwszy urząd skarbowy warszawa śródmieście, rozstępy biceps, przeszczep chondrocytów, nauka pływania dla dzieci Bielsko Biała, skok ze spadochronem wrocław cena, Suplementy na zwiększenie libido warszawa, komplet givova kit, pilates Wilanów, toksyna botulinowa viva derm, szkoła paralotniowa