Nauka jazdy na łyżwach

Fitness, Instruktor hipoterapii Możliwość komentowania Nauka jazdy na łyżwach została wyłączona 66
Nauka jazdy na łyżwach
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Nauka jazdy na lyzwach (3)Co jest najważniejsze przy nauce jazdy na łyżwach? Odpowiednie rozpędzenie się? Sposób hamowania? A może wymyślne figury? Niestety nie. Każdy początkujący łyżwiarz uczy się upadać. Nauka jazdy na łyżwach często zaczyna się od nauki wstawania z lodu. Warto też dowiedzieć się, jak upaść i nie zrobić sobie krzywdy.
Podczas upadku trzeba wyciągnąć ręce przed siebie. Ułatwia to kontrolę, ale przede wszystkim amortyzuje upadek. W przypadku upadku do tyłu należy chronić głowę. Wówczas trzeba jak najszybciej przyciągnąć głowę do ramion.
Co zrobić, gdy już leżysz na lodzie? Rozejrzyj się i sprawdź, czy możesz bezpiecznie wstać. Inaczej możesz na kogoś wpaść, co jest bardzo groźne. Następnie, niezależnie od pozycji w jakiej wylądowałeś, uklęknij na czworaka. Następnie podeprzyj się dłońmi. Przy tak stabilnej pozycji możesz wsunąć jedną z nóg między dłonie. Następnie powoli się wyprostuj i złącz ze sobą nogi. Gratulacje! Już możesz jechać dalej.
Niezależnie od ilości upadków, nie zrażaj się. Jazda na łyżwach to wspaniała przygoda, która jednak wymaga treningów.

Zobacz także:

Author

admin

Related Articles

Najtańsze odżywki białkowe na masę Katowice - http://odzywki-bialkowe.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, radio taxi ketrzyn, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, mezoterapia vivaderm, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Dębki kalendarz imprez 2016